Dokumenty školy

  • kukni na facebook

Recitačná súťaž Vajanského Martin, 21.2.2019

Date: február 24, 2019 Author: admin Categories: Dokumenty školy

Recitačná súťaž Vajanského Martin, 21.2.2019

Naši malí predskokani, prváci sa veru nedali zahanbiť a otvorili školské kolo recitačnej súťaže VAJANSKÉHO MARTIN v plnej paráde. Žiaci súťažili v prednese poézie i prózy. Predsedkyňou poroty bola p. uč. Mgr. Dana Grenová. V prednese prózy sme mali len 1 žiačku 2.A triedy, Nelu Potančokovú, ktorá sa umiestnila na krásnom druhom mieste. Ostatní žiaci prednášali poéziu, čiže básne. Na treťom mieste sa umiestnila Tatiana Staňová, žiačka 3.A triedy. Na druhom mieste skončila Zoja Jurečková, žiačka 4.A triedy a na prvom mieste Daniel Husár, žiak 4.A triedy. Víťazi si okrem diplomov odniesli aj hodnotné knižné ceny. Gratulujeme našim recitátorom a prajeme veľa úspechov.