Dokumenty školy

  • kukni na facebook

Vlastivedno-prírodovedná praveká exkurzia, 14. jún 2019

Date: jún 17, 2019 Author: admin Categories: Dokumenty školy

Tentokrát sme sa učili v krásnom meste Bojnice . Návšteva Múzea PRAVEKU v areáli Prepoštskej jaskyne zaujala nielen našich žiakov, ale i dospelých. Na chvíľu sme sa preniesli do obdobia Praveku, života neandertálskeho človeka i mamutov. Fotky hovoria za všetko.Zdolali sme i kvízy, ktoré nám prichystali pracovníci múzea. Vytvárali sme tlupy a volili si náčelníka. A keď sme už boli v Bojniciach, hop hop do najstaršej a najnavštevovanejšej ZOO na Slovensku. Samozrejme najviac sa nám páčili primáty a terárium. Mali sme šťastie, pretože sme mali možnosť vzhliadnúť čerstvo nakladených 8 pštrosích vajec. Každý žiak si pripravil pár zaujímavostí a pikošiek o vybranom živočíšnom druhu, ktoré predniesol svojim spolužiakom. Veľmi poučná, zábavná a krááásna exkurzia je za nami … no my ešte nekončíme …. 🙂

 

 
 

Stiahnuť celý album