Dokumenty školy

  • kukni na facebook

Pasovací večierok, 16.10.2019

Date: november 4, 2019 Author: admin Categories: Dokumenty školy

Včerajšie popoludnie patrilo len našim najmenším a odohrávalo sa v kráľovstve kráľa Šimona IV. Kráľ so svojimi radcami pripravil pre maličkých žiačikov niekoľko zábavných logických i športových úloh. Po splnení písmenkových , geometrických a číselných hlavolamov, skonzumovaní sladučkej šľahačky a po prechode dlhým tunelom sa zapísali ako riadni žiaci ZŠ Turčianske Kľačany, zložili pasovací sľub a spečatili svoje pôsobenie na našej škole odtlačkom prsta na pasovací dekrét. Za prípravu ďakujeme výboru ZRPŠ i ostatným rodičom žiakov 1. a 4. A triedy. Po absolvovaní skúšok sme si naplnili brušká a zahnali stres dobrôtkami, ktoré pripravili rodičia i starí rodičia žiakov. Triednej pani učiteľke Mgr. Livke Šimkovej, ako princeznej kráľovstva prváčikov prajeme veľa trpezlivosti, úsmevu, pohody a zábavných momentov so svojimi neotesanými kameňmi…