Udalosti

  • kukni na facebook

Škola v prírode 4.6. – 8.6. 2018

Date: jún 18, 2018 Author: admin Categories: Udalosti, Udalosti školy

Skvelý prvý júnový týždeň sme strávili s našimi super žiakmi 3. a 4. ročníka v malebnej terchovskej prírode, v osade Repáňovia. Prežili sme týždeň plný zážitkov, histórie, turistických vychádzok, prírodných úkazov, spoznávaním rastlín, živočíchov, výborného jedla, prekvapení, kvízov, besedy s poriadkovou políciou Terchová, lesnými pedagógmi zo Štátnych lesov, kurz prvej pomoci, čľapkanie sa v bazéne na plavárni Terchovec, výstup k soche Jánošíka i na Terchovské srdce, jazdu vláčikom Vrátnou dolinou. Po celý týždeň sme v skupinách vytvárali projekty z toho, čo sme zažili predošlý deň, naučili sme sa pracovať s atlasmi rastlín a zvierat, vyhľadávať a vyberať dôležité pojmy z textov, prezentovať svoje výtvory. Posledný deň sme spolu s rodičmi vystúpili na Chatu pod Poludňovým Grúňom. Ďakujeme rodičom za strašidelnú noc, rodine Grenovej a Jeržábkovej za fantastický guľáš a pohostenie i našej kvetinke pani zdravotníčke Milenke Odnášame si veľa zážitkov, skúseností a hlavne pevnejšie priateľstvá.