Dokumenty školy

  • kukni na facebook

ĎALŠÍ ÚSPECH NAŠICH ŽIAKOV …

Date: december 23, 2020 Author: admin Categories: Dokumenty školy

ALFIÁDA 2020, súťaž, do ktorej sa mohlo zapojiť každé školské zariadenie na území SR alebo trieda a jej žiaci, ktorí
používajú vo vzdelávacom procese zakúpený program AlfBook alebo zakúpený program Alfík alebo
zakúpený Prístup do databázy učebných materiálov a online testovania Alf. Súťaž sa ukončila 20.12.2020. Naša škola obsadila 1. miesto v kategórií Najlepšia škola, vďaka šikovným a chtivým žiakom a pani učiteľkám. Najväčšia vďaka patrí našim veľkým žiakom zo 4.A, ktorá vyhrala pre školu Interaktívnu tabuľu Gaoke 82, a ktorá bude umiestnená v ich triede a skvalitní výučbu. V kategórií najlepšia trieda sa naši štvrtáci umiestnili na krásnom 2. mieste a dostanú uteráčiky a Beetle batohy. Veľmi pekne ďakujeme aj rodičom za trpezlivosť. Tešíme sa z úspechu a prajeme si veľa chuti do ďalšej práce.