Dokumenty školy

  • kukni na facebook

Karneval, 31. január 2019

Date: február 4, 2019 Author: admin Categories: Dokumenty školy

Obdobie plesov, zábavy a hodovania vrcholí, a preto sme sa aj my s deťúrencami zabavili dosýta na školskom karnevale na tému CESTA OKOLO SVETA alias SVET JE FAREBNÝ. Karnevalové masky boli rozmanité, nápadité, farebné a originálne, no učiteľská porota vybrala a ocenila tri masky. Na prvom mieste sa umiestnil Mirko Adamovský, žiak 2.A triedy s maskou jemenského chameleóna. Na druhom mieste skončila Zojka Kľuchová, žiačka 1.A triedy s maskou egyptskej pyramídy. Na treťom miestesa umiestnila Amélka Ďuranová, žiačka 3.A triedy s maskou faebnej dúhy, ktorá dodáva farby celému svetu. Veľmi sa nám páčili i rodinné masky …. a to rodinka ZORA a španielskych tanečníc, rodinka lených škriatkov a rodinka farebných pasteliek. Ďakujeme DJ Medveďovi za hudobný sprievod, členom ZRPŠ a ostatným rodičom našich žiakov za prípravu, organizáciu, chutné maškrty v bufete i upratovanie po karnevale.